بانک صادرات ایران با به‌ کارگیری استراتژی‌ های جدید برای افزایش سهم از بازار، کاهش هزینه‌ ها و جذب سپرده‌ های ارزان‌ قیمت، در مسیر توسعه بیشتر قرار گرفته و از محدودیت‌ های موجود با سلامت عبور خواهد کرد. 
حجت‌ اله صیدی با بیان اینکه زیر‌ساخت‌ های قدرتمند بانک صادرات ایران، ارزشمندترین دارایی این بانک است، در مصاحبه با نشریه بین‌ المللی بیزینس‌ یر (BUSINESS YEAR) تأکید کرد؛ بانک صادرات ایران با به‌ کارگیری استراتژی‌ های جدید برای افزایش سهم از بازار، کاهش هزینه‌ ها و جذب سپرده‌ های ارزان‌ قیمت، در مسیر توسعه بیشتر قرار گرفته و از محدودیت‌ های موجود با سلامت عبور خواهد کرد.

او ادامه داد: نشانه‌ های مثبت در تولید ناخالص داخلی، ترکیب و ویژگی‌ های جمعیتی و فرهنگ تجاری موجود در کشور، من را نسبت به آینده اقتصاد ملی بیش از پیش امیدوار کرده و کاهش وابستگی اقتصاد ملی به نفت، تمرکز بر سایر بخش‌ های اقتصادی را بیشتر کرده که در سال‌ های آینده شرایط متفاوتی را شاهد خواهیم بود و نظام بانکی کشور تغییرات مبنایی را که دارای کارایی و بهره‌ وری بیشتری است، خواهد داشت. 

 

به گفته او نظام بانکداری ایران و بازار سرمایه بعد از امضای برجام از یک دوره رشد برخوردار بوده و بانک صادرات ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

وی تصریح کرد: در سه ماهه اول سال مالی، شاهد کاهش ۲۰ درصدی زیان‌ های عملیاتی در مقایسه با سال قبل بودیم، که خبر خیلی خوبی برای مشتریان و سهامداران بانک ما بود
 

 

بدون نظر

ارسال نظرات پس از سه ماه غیر فعال شده است.