لیگ نخبگان شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار

شرایط شرکت در لیگ نخبگان اقتصاد بیدار:

شما می‌توانید تا پایان اردیبهشت ماه با ثبت نام در لینک لیگ نخبگان اقتصاد بیدار به نشانی: https://ebbco.ir/league و دریافت کد معاملاتی از این کارگزاری وارد مسابقه شوید.

مراحل مسابقه:

1. مرحله اول: کسب امتیاز
در پایان این مرحله 40 نفر اولی که بیشترین امتیازات را کسب کرده باشند بصورت مستقیم و 100 نفر بعدی به قید قرعه (هر 1 امتیاز یک شانس قرعه کشی) به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند.
مابقی شرکت کنندگان که موفق به عبور از این مرحله نشده اند تا پایان سال از 7 نفر استاد مشاوره معاملاتی خواهند داشت.
توجه: سقف امتیاز دریافتی از محل آورده 50 امتیاز می‌باشد.

2. انتقال تجربیات و پشتیبانی معاملاتی
140 نفری که موفق به عبور از این مرحله شده اند، در 7 گروه 20 نفره تحت نظارت اساتید قرار می‌گیرند.(توجه داشته باشید قرعه کشی هر استاد جداگانه صورت میگیرد و شانس راه یابی به جمع 20 نفر هر استاد با توجه به اقبال شرکت کنندگان به هریک از اساتید متفاوت خواهد بود).
افراد راه یافته به این مرحله به مدت 2 ماه تحت نظارت مستقیم و آموزش‌های اساتید انتخابی فعالیت می‌کنند.
در پایان این مرحله استاد از میان 20 نفر زیرمجموعه خود، 10 نفر را به عنوان تیم خود برگزیده تا بتواند در مسابقه کسب بازدهی بهترین عملکرد را داشته باشد.

3. مسابقه کسب بازدهی (مرحله نهایی)
این مرحله که مرحله نهایی مسابقه و شناسایی برندگان این طرح می‌باشد در فاصله یک هفته از مرحله دوم شروع و امتیازات بر اساس بازدهی کسب شده از سوی تیم ها (7 تیم اساتید) محاسبه و در پایان، تیمی که بیشترین بازدهی را کسب کرده باشد به عنوان تیم برتر از جوایز نفیس کارگزاری اقتصاد بیدار(سکه طلا، استخدام در تیم تحلیل کارگزاری و...) بهره مند شده و استاد تیم برتر به همراه نفر اول تیم به سفر اروپا می‌روند.

آخرین اخبار و مقالات

نرخ تسعیر ارز بانک ها با دلار 8400 تومانی
701 بازدید | چهارشنبه 26 دی 1397 |
فروش فوری خودروهای سایپا از امروز
563 بازدید | یکشنبه 23 دی 1397 |
مطالعه مطالب بیشتر